Tel: +37046310077 preliudija@gmail.com

Dėl kambarių rezervacijos rašykite el. paštu arba per kontaktinę formą

Atšaukimo sąlygos

Vila Preliudija

Išankstinio apmokėjimo, atšaukimo, neatvykimo nuostatai

 

Užsakydami apgyvendinimo pas paslaugų teikėją Vila Preliudija sutinkate su galiojančiomis paslaugų teikėjo atšaukimo bei neatvykimo taisyklėmis ir visomis papildomomis sąlygomis, galiojančiomis jūsų apsilankymo ar viešnagės metu, įskaitant paslaugų teikėjo siūlomas paslaugas ir (arba) produktus (taikomas paslaugų teikimo / įsigijimo / naudojimo taisykles ir sąlygas).

Bendros atšaukimo ir neatvykimo taisyklės pateikiamos mūsų tinklalapyje www.preliudija.com Atkreipkite dėmesį, kad užsakant numerius kai kuriomis kainomis ir pagal specialius pasiūlymus užsakymų negalima atšaukti, grąžinti ar keisti. Neatvykimo arba apmokestinto atšaukimo atveju apgyvendinimo paslaugų teikėjas gali taikyti miesto / keliautojo mokestį ( jei tai įstatymu numatyta miesto rinkliavose).

Prieš atlikdami užsakymą įdėmiai perskaitykite informaciją ir susipažinkite su šiomis sąlygomis. Atkreipkite dėmesį, kad kambarių užsakymai, už kuriuos reikalaujama pradinė įmoka arba (dalinis ar pilnas) apmokėjimas gali būti atšaukti (be išankstinio įspėjimo) jeigu reikiama (likusi) suma negali būti pilnai surinkta iki paskirtos datos remiantis paslaugų teikėjo ir užsakymo nuostatais. Atšaukimo ir išankstinio apmokėjimo nuostatai gali skirtis atsižvelgiant į kiekvieną paslaugą. Atidžiai perskaitykite svarbią informaciją apie kiekvieno užsakymo tipą ir užsakymo patvirtinimą, kuriame galite rasti papildomų nuostatų, taikomų apgyvendinimo paslaugų teikėjo (pvz., dėl, , atšaukimo netaikymo /, papildomų lovų / nemokamų pusryčių neteikimo, galimybės apsistoti su gyvūnais / atsiskaityti kortelėmis). Vėlyvas apmokėjimas, neteisingai nurodyta banko, debeto / kredito kortelių informacija, negaliojančios debeto / kredito kortelės ar nepakankamas lėšų kiekis yra jūsų atsakomybė, nebent Kelionių paslaugų teikėjas sutinka ir leidžia veikti ne pagal savo (išankstinio) apmokėjimo nuostatus.

Jei norite peržiūrėti, pakeisti ar atšaukti savo apgyvendinimo užsakymą, naudokitės el.paštu: preliudija@gmail.com. pranešdami. Atkreipkite dėmesį, kad už užsakymo atšaukimą gali tekti sumokėti pagal apgyvendinimo paslaugų teikėjo užsakymų atšaukimų, (išankstinio) apmokėjimo ar neatvykimų taisykles ir neturint teisės į bet kokį (išankstinio) apmokėjimo atlyginimą. Rekomenduojame įdėmiai perskaityti apgyvendinimo įstaigos atšaukimų, (išankstinio) apmokėjimo ir neatvykimų taisykles prieš atliekant užsakymą ir nepamiršti atlikti tolimesnių mokėjimų, kurie gali būti reikalaujami konkrečiam užsakymui.

Jei vėluojate ar turite atidėtą atvykimą įsiregistravimo dieną arba atvykstate tik kitą dieną, būtinai (laiku / kuo greičiau) susisiekite su paslaugų teikėju el.paštu: preliudija@gmail.com ar telefonu +370 46 310077 ir praneškite, kada galima tikėtis jūsų atvykimo, kad išvengtumėte Kelionės (užsakymo) atšaukimo arba baudos už neatvykimą.