Tel: +37046310077 preliudija@gmail.com

Dėl kambarių rezervacijos rašykite el. paštu arba per kontaktinę formą

Apie Mus

Pačiame Klaipėdos senamiesčio centre, ramioje Kepėjų gatvelėje, septintuoju numeriu pažymėtas namas – architektūros paminklas, rašytiniuose šaltiniuose minimas jau nuo 1856 metų. Jame įsikūrusi vila „Preliudija“.

Juose – 5 dviviečiai ir liukso apartamentai, jauki atmosfera, visi šiuolaikiški patogumai, internetas, visa, ko reikia reikliam svečiui ir verslininkui. Čia pat, už kelių žingsnių, turistų lankoma Anikės aikštė, daugybė kavinių, restoranų, senoji perkėla, galerijos ir muziejai.

Klaipėda (Memelis) yra trečias pagal dydį Lietuvos miestas, kuriame gyvena daugiau nei 200 tūkstančių gyventojų. Tai seniausias Lietuvos teritorijoje esantis savivaldis miestas. Klaipėda nusidriekusi prie Baltijos jūros ir Kuršių marių, abiejuose Danės krantuose. Didmiestis buvo įkurtas 1252m., kai Livonijos ordinas ir Kuršo vyskupas sudarė sutartį dėl Memelburgo pilies ir miesto statybos. Per visą laiką Klaipėda priklausė Rusijai, Prūsijai, Prancūzijai, Vokietijai, Švedijai, Lietuvai. Neužšąlantis uostas, gera sausumos infrastrūktura, investicijų, universiteto, besiplečiančių ryšių su Europos Sąjunga dėka Klaipėda tapo svarbiu ekonominiu, politiniu ir kultūriniu regionu, sparčiausiai augančiu pramonės ir transporto centru Baltijos šalyse. Uostamiestyje yra daug muziejų: Paveikslų galerija, Mažosios Lietuvos istorijos, Mažosios Lietuvos kalvystės, Laikrodžių muziejai, Lietuvos Jūrų muziejus ir delfinariumas ir kiti.

Kiekvieną vasarą miestą aplanko gausybė poilsiautojų ir Klaipėda tampa „vasaros sostine“. Pajūryje, Kuršių nerijoje, Palangoje gausu nuostabių vietų, kur atvykę žmonės, atitrūksta nuo kasdienybės. Didžiausias šurmulys Klaipėda apima liepos pabaigoje. Tada švenčiama didžiausia, įspūdingiausia šventė Lietuvoje – Jūros šventė. Rugpjūcio 1 dieną miestas ir vėl pasineria į emocinį šelsmo karnavalą paminėdamas dar vienerius savo gyvavimo metus. Maloniai kviečiame.